صنعت چاپ،چاپخانه،قیمت برگه،قیمت کارتن،چاپ،چاپ ارزان،چاپ برگه رنگی،چاپ با کیفیت،دانلود،نرم افزار چاپ،چاپ کاور،لیست چاپخانه های ایران

جانسون: روسیه سیل پوچی راه انداخته است

جانسون: روسیه سیل پوچی راه انداخته است

دسته بندی : چاپخانه ایران تاریخ : یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۷

خبرگزاری ایسنا: وزیر امور خارجه انگلیس، مسکو را متهم به راه انداختن “یک سیل پوچی” علیه مناقشه مسمومیت سرگئی اسکریپال، مامور اطلاعاتی سابق روسیه و دخترش با ماده اعصاب کرده و همچنین جرمی کوربین، رهبر حزب کارگر انگلیس را متهم به کمک کردن به این اقدامات کرملین با صحبت‌ها و مواضعش کرد.

بوریس جانسون، وزیر امور خارجه انگلیس گفت: کرملین دست به راه اندازی یک “بهمن عظیم از دروغ‌ها و اطلاعات نادرست” بعد از حادثه حمله به اسکریپال و دخترش با ماده اعصاب در سالزبری کرد.

جانسون همچنین گفت: جرمی کوربین، رهبر حزب کارگر انگلیس با خودداری کردن از اینکه صراحتا بگوید دولت روسیه مسئول مناقشه سالزبری است، یک نوع “اعتبار غلط” به این پروپاگاندای مسکو می‌بخشد.

با این حال یک سخنگوی حزب کارگر در واکنش به این صحبت‌های جانسون گفت: او(جانسون) چندی پیش خودش حماقتش را نشان داد؛ چراکه با اظهارات اشتباه پیرامون یافته‌های لابراتوار دفاعی پورتن داون، درباره منشا ماده شیمیایی مورد استفاده برای حمله به اسکریپال سبب تضعیف دولت انگلیس شد.

این در حالی است که نشریه ساندی تایمز انگلیس گزارش‌ کرد که به سرگئی اسکریپال و دخترش پیشنهاد شده که هویت‌ها و یک زندگی جدید را در آمریکا داشته باشد.

بوریس جانسون در مطلبش در ساندی تایمز، کوربین را متهم به حمایت از کمپین تبلیغاتی دولت ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه کرد.

او نوشت: تنها یک چیز می‌تواند به این تهاجم تبلیغاتی کرملین کمک کرده و به آن یک اعتبار غلط ببخشد و آن زمانی است که سیاستمداران کشوری که هدف تبلیغات آنها قرار دارد به این تبلیغات بپیوندد. متاسفانه من به این نتیجه رسیده‌ام که جرمی کوربین به این تلاش پیوسته است.

وزیر امور خارجه انگلیس گفت: رهبر حزب کارگر انگلیس در حال بازی کردن در بازی ولادیمیر پوتین است و با کمک کردن به آن تنها شرمساری خودش را در پی خواهد داشت.

با این حال سخنگوی حزب کارگر تصریح کرد: جرمی کوربین بارها گفته است مدارک نشان دهنده مسئول بودن روسیه چه به صورت مستقیم و چه به صورت غیرمستقیم هستند و مقام‌های روسیه باید بر پایه این مدارک پاسخگو دانسته شوند.

در عین حال دولت روسیه اعلام کرد که امیدوار است انگلیس تعاملی سازنده در قبال درخواست الکساندر یاکوونکو، سفیر روسیه در انگلیس برای مذاکرات رودررویی با بوریس جانسون نشان دهد.

با این حال وزارت خارجه انگلیس این درخواست را صرفا یک تاکتیک انحرافی توصیف کرد.

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 2
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.