صنعت چاپ،چاپخانه،قیمت برگه،قیمت کارتن،چاپ،چاپ ارزان،چاپ برگه رنگی،چاپ با کیفیت،دانلود،نرم افزار چاپ،چاپ کاور،لیست چاپخانه های ایران

روسیه: برجام جایگزینی ندارد

روسیه: برجام جایگزینی ندارد

دسته بندی : چاپخانه ایران تاریخ : پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

خبرگزاری ایرنا: سخنگوی رئیس جمهوری روسیه با تاکید برلزوم حفظ برجام گفت: ما خواهان حفظ برجام در شکل کنونی آن هستیم و معتقدیم که در شرایطی کنونی جایگزینی برای آن وجود ندارد.

به گزارش خبرگزاری تاس، دیمیتری پسکوف روز چهارشنبه افزود: در این مورد موضع خود را در سطوح مختلف اعلام کرده ایم؛ برجام در شکل کنونی آن، محصول تلاش های دیپلماتیک و فشرده از طرف دیپلمات های بسیاری از کشورها بود.

وی با اشاره به اینکه احتمال تکرار چنین تلاش موفقی در شرایط کنونی، کم است و نمی توان به درستی به این پرسش، پاسخ داد، یادآور شد: در خصوص توافق های جدید درباره برنامه هسته ای ایران، مساله اصلی موضع ایران است.

پسکوف در واکنش به دیدار اخیر روسای جمهوری آمریکا و فرانسه و رایزنی آنان در خصوص توافق هسته ای با ایران گفت: ما اطلاعی از جزئیات این گفت وگوها نداریم.

به گزارش ایرنا، فرانسه، آلمان و انگلیس در راستای درخواست ترامپ برای یافتن راهی برای به اصطلاح رفع نقایص توافق هسته ای برجام در حال مذاکراتی با آمریکا هستند که به گفته منابع غربی از جمله سی ان ان هنوز اختلافات زیادی وجود دارد.

علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران نیز در واکنش به بدعهدی آمریکا با تاکید بر این که در معاهده ان پی تی حق خروج از آن پیش بینی شده است، گفت: زمانی که توافق های بین المللی بدلیل رفتاری های غیر قانونی کشورهای مدعی کارکرد خود را از دست می دهد، دلیلی برای متعهد ماندن سایرکشورهاباقی نمی ماند. هدف اصلی از طراحی و اجرای ساز و کارهای حقوقی و قراردادهای بین المللی، ایجاد ثبات و امنیت در جامعه بین المللی و جلوگیری از اقدامات یک جانبه کشورهای به ظاهر قدرتمند است.

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 2
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.