صنعت چاپ،چاپخانه،قیمت برگه،قیمت کارتن،چاپ،چاپ ارزان،چاپ برگه رنگی،چاپ با کیفیت،دانلود،نرم افزار چاپ،چاپ کاور،لیست چاپخانه های ایران

عضو شورا: وزرا جزو گزینه‌های شهرداری نیستند

عضو شورا: وزرا جزو گزینه‌های شهرداری نیستند

دسته بندی : چاپخانه ایران تاریخ : چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷

اعتمادآنلاین: با فروکش کردن هیاهوی استعفای نجفی از شهرداری تهران، حالا نوبت به داغ شدن گمانه‌زنی درباره گزینه‌های احتمالی شهرداری تهران رسیده است. حتی یک فهرست هفت نفره هم منتشر شده که در آن اسم‌هایی مثل محسن هاشمی،‌ محمدعلی افشانی، محمود حجتی،‌شهیندخت مولاوردی و… دیده می‌شود.

محمدجواد حق‌شناس، عضو شورای شهر تهران درباره صحت گمانه‌زنی‌های اخیر گفت: «ما در جلساتی که تا کنون داشته‌ایم بیشتر روی شاخص‌ها و فرآیندها حرف زده‌ایم و هنوز کسی گزینه‌ای را مطرح نکرده است. فرآیند هم قرار شد به این صورت باشد که در جلسه روز یکشنبه، هرکدام از اعضا یک فهرست ۵ نفره پیشنهاد بدهند. مجموع این افراد در یک لیست جمع شوند، مانند دفعه قبل که یک فهرست ۲۳ نفره به دست آمد. بعد از این به دست آمدن این فهرست، اعضای شورای شهر به هفت نفر رأی می‌دهند. در نهایت از درون این لیست هفت نفره شهردار تهران انتخاب می‌شود.»

حق‌شناس در مورد اینکه گمانه‌زنی‌های که تا کنون مطرح شده، تا چه حد به واقعیت نزدیک است،‌ گفت: «ما نباید با گمانه‌زنی به انتخاب نماینده‌ها جهت بدهیم. در حال حاضر هر حرفی مطرح شود در حد حدس و گمان افراد بیرون شورا است چون در درون شورا بنابر این گذاشته شده که تا پیش از جلسه رسمی انتخاب گزینه‌ها، از اعلام نظر در این مورد خودداری شود.»

او ادامه داد: «تنها می‌توان این‌طور گفت که به احتمال زیاد گزینه‌هایی که مطرح می‌شوند به فهرستی که در دور قبلی منتهی به انتخاب آقای نجفی شد بسیار نزدیک خواهد بود، البته فکر نمی‌کنم افرادی که در آن فهرست بودند و الآن به کابینه پیوسته‌اند مجدداً مطرح شوند. افرادی مانند آقای شریعتمداری و حجتی در حاضر مسئولیت‌هایی دارند و من فکر نمی‌کنم، به عنوان گزینه مطرح شوند.»

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 2
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.