صنعت چاپ،چاپخانه،قیمت برگه،قیمت کارتن،چاپ،چاپ ارزان،چاپ برگه رنگی،چاپ با کیفیت،دانلود،نرم افزار چاپ،چاپ کاور،لیست چاپخانه های ایران

ناپدید شدن جسد خلبان هواپیمای ترکیه ای که در ایران سقوط کرد

D8B3D982D988D8B7 D987D988D8A7D9BEDB8CD985D8A7DB8C D8AAD8B1DAA9DB8CD987 D8A7DB8C 3 500x282 ناپدید شدن جسد خلبان هواپیمای ترکیه ای که در ایران سقوط کرد

مینا باشاران که به همراه دوستانش با جت شخصی مسافرت کرده بودند در راه برگشت به ترکیه در ایران سقوط کردند و جان باختند اما جسد کاپیتان پرواز بریل گبش هنوز پیدا نشده است!

سقوط هواپیمای ترکیه ای

پرونده سقوط Fall هواپیمای شخصی ترک به مهمترین مراحل خود رسیده است. ایران بعد از بررسی جعبه‌های سیاه هواپیما در پاریس گزارش اولیه را آماده کرده است. ولی حل شدن معمای سقوط هواپیمای ترک نیازمند پیدا شدن جسد خانم خلبان آن است. جسد بریل گبش به طرز عجیبی ناپدید شده و علیرغم چند ماه جستجو هیچ اثری از آن وجود ندارد.

منابع آگاه می‌گویند ایران نمی‌خواهد گزارش نهایی را بدون پیدا شدن جسد خلبان و با باقی ماندن نقاط کور در پرونده منتشر کند. مقامات ترکیه‌ای هم حساسیت زیادی روی پیدا شدن جسد بریل گبش دارند و گفته‌اند امیدوار هستند که به زودی در این مورد از ایران خبری دریافت کنند.

گزارش اولیه ایران در مورد حادثه Incident شامل هیچ توصیه‌ای نخواهد بود و این گزارش به داده‌های اولیه، حدسیات و پیش‌بینی‌ها خواهد پرداخت. این گزارش طی هفته آینده منتشر خواهد شد.

D8B3D982D988D8B7 D987D988D8A7D9BEDB8CD985D8A7DB8C D8AAD8B1DAA9DB8CD987 D8A7DB8C 500x318 ناپدید شدن جسد خلبان هواپیمای ترکیه ای که در ایران سقوط کرد

کاپیتان پرواز بریل گبش

این در حالی است که در پیگیری‌های خبرنگار ما که جستجو‌ ها از نظر جمعیت هلال احمر که متولی جستجو و نجات در کشور است به پایان رسیده است.

رضا ظاهری ، معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری در گفتگوی اختصاصی بیان کرد: جستجو‌ها از نظر ما به پایان رسیده است و در حال حاضر هیچ یک از نیرو‌های امداد و نجات در محل حادثه حضور ندارند.

وی ادامه داد: تاکنون سه بار جستجو توسط نیرو‌های هلال احمرانجام شده است، اما هیچ اثری از خلبان این هواپیما پیدا نشد.

نوشته ناپدید شدن جسد خلبان هواپیمای ترکیه ای که در ایران سقوط کرد اولین بار در سایت سرگرمی و تفریحی پونک پدیدار شد.

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 2
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.